אודות
ציון חדאד 

ציון חדאד, מומחה מוערך בארץ ובעולם למתכת האצילית, הכסף- Sterling Silver. הוא עוסק בתעשיית כלי הכסף מזה 40 שנה, עוד מראשית ילדותו כאשר למד את רזי המקצוע מאביו, שעבד בריקוע כסף. לאורך השנים ציון התמחה בעיצוב, ייצור ושיווק של מוצרי כסף ויודיאקה- חנוכיות, מגילות, מזוזות, כוסות קידוש, פמוטים, כלי בשמים, נטלות ומגוון מוצרים ייחודיים שמוצאים מקום של כבוד בבתים יהודיים.


לציון שיתופי פעולה עם אמני יוקרה מהמובילים בעולם אשר מאפשרים לו להעניק ללקוחותיו את המוצר הייחודי עבורם. בנוסף, מעניק ללקוחותיו שירות עיצוב וייצור פריטים ייחודיים על פי צורכיהם ובליווי אישי. מקשר בין הלקוח לבין האומן ואחראי באופן אישי על כל התהליך, החל מהתאמת העיצוב לטעם והסגנון העיצובי של הלקוח, דרך תאום הייצור עם האומן המתאים ועד הבאת המוצר המוגמר ללקוח.


ציון תמיד נכון לייעץ בתחום, לעזור למי שחפצה נפשו בכלי כסף מסוים וגם להציע ולעניין בפריטי כסף שונים ומגוונים.  מומחיותו מאפשרת לכם לקבל הערכה מדויקת לשווים של פריטי הכסף שברשותכם ולסייע לכם במכירת פריטי כסף ישנים. בזכות קשריו הרבים ברחבי העולם והיכרותו המעמיקה עם התחום, ציון יכול לסייע לכם גם למצוא פריטי כסף חסרים לאוסף שלכם.


ציון חדאד מעניק לכל אחד ואחת את הפריט המתאים ביותר, מלווה אתכם החל משלב "החלום" ועד קבלת הפריט שלכם  ומאפשר לכם לשלב כלי כסף במסורת המשפחתית.

ציון חדד מתארח אצל אורנה דץ - Zion Hadad hosted on a TV show


ציון חדד מסייע לאביו בריקוע כסף 


מה מיוחד בכלי כסף על שולחן הפסח?

וואלה! - פברואר 2015:


http://home.walla.co.il/item/ 2828674 ליצירת קשר לחץ כאן

טואול - בניית אתרים