אצל ציון חדאד תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרי פורצלן איכותיים ואומנותיים: פיגורות, חפצי נוי, כלי פורצלן, סטים צלחות פורצלן אנגלי/איטלקי, 
פריטי נוי בסגנון עתיק: מנורות, נברשות, אגרטלים ופריטים רבים נוספים  -
והכל באיכות הכי גבוהה שיש.


פורצלן איטלקי מבית טיצ'ה

מאז נוסדה בשנת 1962 ע"י פרנקו פֶרֶגוֹ, טיצ'ה אומנות הפורצלן הפכה להיות יצרנית האומנות המפורסמת ביותר באיטליה, מוכרת ומוערכת מאוד בזכות יצירותיה מהמעלה הראשונה, שפילוסופית הייצור שלה דורשת גם בימינו עבודת יד מלאה ע"י מיטב האמנים, יוצרי המודלים והמעטרים. במציאות של ימינו, כשהטכנולוגיה מוגבלת לכבשנים מודרניים, תופתעו מתהליך הייצור שהופך אבקה לבנה דקה של קאולין (חרסית), פלדספט (פצלת השדה) וקוורץ לבן לידי חפצי אומנות מרהיבים ביופיים, כאילו היה זה קסם. זהו פלא יומיומי שנובע ממודלי חרס שמיוצרים ע"י פסלים מוכשרים (במאגר האומנים של טיצ'ה תוכלו למצוא בין היתר שמות כמו אלסנדרו מגיוני וג'ורג'יו גאלטי) - עיסה שמעובדת במיומנות, מעוצבת, נשרפת בכבשן ומעוטרת כדי להפוך ליצירת אומנות מופלאה. הדבר המדהים הוא שבהקשר כלכלי, כאשר הייצור הופך יותר ויותר אוטומטי והווירטואלי הופך ממשי, בטיצ'ה עדיין אפשר לראות ידיים פשוטות אך מיומנות נעות בזריזות אך עם דיוק כדי ליצור חפצים יקרים - יצירות מופת קטנות המשרות הרמוניה ויופי, עוקבות בדיוק בנתיב של מסורת מלאכת היד האיטלקית הטובה ביותר.

למעלה מארבעים שנים הם מֶגֶנִים בנאמנות על המסורת העתיקה, טיצ'ה כיום הם בין יצרני האומנות הבודדים שמשתמשים בסודות ובידע שעבר מדור לדור במשך המאות לשריפת פורצלן בכבשנים בטמפרטורה של למעלה מ- 1400 מעלות צלזיוס. הפורצלן שלהם כל כך קשיח כך שהוא יכול לשמש לייצור של פריטים לבנים ייחודיים שמתאפיינים בדקות ושקיפות המאפשרת אפקטים מרתקים של התבוננות דרך הפריט.


  
טואול - בניית אתרים